Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Finał INO POP Festiwal
Piątek,     07 / 05 / 2021

W związku z sytuacją pandemiczną i ograniczeniami związanymi z obostrzeniami - tegoroczne Dni Inowrocławia pod nową nazwą INO POP Festiwal odbędą się w trzech różnych miejscach Inowrocławia. 

W obliczu obowiązujących ograniczeń i obostrzeń, wraz z Kujawskim Centrum Kultury, z myślą o mieszkańcach Inowrocławia, podjęliśmy wyzwanie organizacji tegorocznych Dni Inowrocławia. Odbędą się one w reżimie sanitarnym i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. 

Na inowrocławskim Rynku, 6 czerwca stanie Miasteczko Festiwalowe, które codziennie będzie mogło gościć liczbę widzów określoną w rozporządzeniu rządowym. W nim spotkamy się z popularnymi aktorami, pisarzami, reżyserami, youtuberami, sportowcami i muzykami w czasie „Kawki z Gwiazdami”, na które zaprasza mieszkańców popularna aktorka
z Inowrocławia - Beata Kawka.

Z kolei na Placu Klasztornym, przed Teatrem Miejskim, od 6 czerwca odbywać się będą seanse „kina plenerowego” i podobnie, jak w przypadku Rynku: liczba widzów zależna będzie od rozporządzeń rządowych.  

W Teatrze Letnim w Inowrocławiu odbywać się będą koncerty festiwalowe, na które każdego dnia Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zaproszą (zgodnie z rozporządzeniem) 650 osób – mieszkańców Naszego Miasta. Podczas koncertów finałowych 12 i 13 czerwca wystąpią: Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, Baranovski i zespół Kombii, a bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można zdobyć na kilka sposobów. 

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław informują, że ze względu na istniejące obostrzenia dotyczące imprez kulturalnych finałowe koncerty INO POP Festiwal - Dni Inowrocławia odbędą się w ograniczonej ilościowo przestrzeni otwartej, tj. w Teatrze Letnim w Inowrocławiu przy ulicy Świętokrzyskiej 107. 

W celu monitorowania ilości osób i w związku z ograniczeniami nałożonymi przez Ministerstwo Zdrowia - organizatorzy zostali zobligowani do wprowadzenia wejściówek na wydarzenie. Wejściówki na oba koncerty finałowe będą bezpłatne i będzie można odbierać je w Kujawskim Centrum Kultury i Informacji Turystyczno-Kulturalnej od 12 maja. 

Bezpłatną wejściówkę na INO POP Festiwal – Dni Inowrocławia można zdobyć na kilka sposobów.  Pierwszeństwo w tym zakresie mają osoby, które posiadają ważną lub są w trakcie wyrabiania Karty Inowrocławianina. Aby otrzymać bilet, wystarczy okazać Kartę lub dokument potwierdzający wyrabianie takiej Karty. W tym zakresie, bezpłatne wejściówki będzie można odbierać w Kujawskim Centrum Kultury i w Informacji Turystyczno-Kulturalnej. Na jeden egzemplarz Karty przysługuje jeden bezpłatny bilet. 

Bezpłatne wejściówki można będzie zdobyć również poprzez skorzystanie ze specjalnie przygotowanej bramki SMS. Wystarczy wysłać SMS o treści kckino.koncert1 (dotyczy koncertu z 12.06.) lub kckino.koncert2 (dotyczy koncertu z 13.06.) na numer 4628. Co dziesiąty SMS otrzymuje darmową wejściówkę, a koszt takiego SMS-a zgodny jest z taryfą operatora. Wejściówki będzie można odebrać w Kujawskim Centrum Kultury.

Ponadto wejściówki będzie można zdobyć, biorąc udział w zabawach internetowych Kujawskiego Centrum Kultury i Miasta Inowrocław, które będą pojawiały się cyklicznie na Facebooku organizatorów. 

Dodatkowo 22 maja od godziny 12:00 zaplanowaliśmy event w Galerii Solnej, podczas którego w zabawach i konkursach będzie można zdobyć bilety. 

- Chcemy, aby inowrocławianie czuli, że nie stoimy w miejscu. W obliczu obostrzeń podjęliśmy wyzwanie organizacji INO POP Festiwal. Wszystko z myślą o mieszkańcach miasta i nie tylko – mówi Tomasz Maliszewski dyrektor KCK. 

Ponadto informujemy, że płatne koncerty z dnia 4 i 5 czerwca w naturalny sposób weszły w skład INO POP Festiwal. Są to wydarzenia planowane na maj, które ze względów pandemicznych nie mogły się odbyć i zostały przesunięte na termin późniejszy. 

Osoby niepełnosprawne wchodzą z opiekunem na jeden bilet. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Niedziela, 20-06-2021
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: