Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Do 10 maja można składać wnioski o tytuł „Animatora Kultury”
Piątek,     07 / 05 / 2021

Po raz kolejny Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza przyzna nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wnioski można składać do 10 maja br.

Wnioskodawcami mogą być m.in. instytucje kultury, związki lub stowarzyszenia kulturalne oraz przedstawiciele środowiska twórczego. Nagroda może być przyznana również z inicjatywy prezydenta. W ubiegłym roku zaszczytnym tytułem Animatora Kultury zostali uhonorowani: Eugeniusz Kubski, Maria Kaczmarek, dr hab. Grażyna Wolter-Kaźmierczak oraz Antoni Ścigacz.

Zgłoszenie powinno zawierać: dane osobowe kandydata (lub nazwę podmiotu i jego adres) do nagrody, informacje dotyczące dotychczasowej działalności lub osiągnięcia, za które nagroda ma być przyznana oraz uzasadnienie zgłoszenia, a także klauzulę RODO (do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Inowrocławia).

Wnioski można składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Animator Kultury 2021” do skrzynki podawczej, znajdującej się w budynku Ratusza, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub wysłać pocztą na adres: al. Ratuszowa 36, 88-100 Inowrocław.

Zasady i tryb przyznania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury określa uchwała nr IX/91/2003 Rady Miejskiej Inowrocławia z 26 maja 2003 r. Bliższe informacje można także uzyskać w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia, pod numerem telefonu 52 35 55 343.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Niedziela, 20-06-2021
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: