Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Zmiana terminu 29. Finału WOŚP
Wtorek,     22 / 12 / 2020

Przygotowania do spotkania z WOŚPową rodziną zaplanowanego na 10 stycznia 2021 zostaną wydłużone, ponieważ termin 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty. 31 stycznia mamy nadzieję kwestować bezpiecznie, radośnie i z jeszcze większą energią niż dotychczas. Data nadchodzącego Finału musiała ulec zmianie z powodu ogłoszonej niedawno „Narodowej Kwarantanny”.

Mimo, że Finał został przesunięty – puszki powoli się zapełniają – choć póki co tylko, te wirtualne. Od teraz datki można wpłacać nawet nie wychodząc z domów. Sztab Kujawskiego Centrum Kultury uruchomił oficjalną eSkarbonkę WOŚP, na którą można wpłacać dowolne kwoty. Pomagać w zapełnieniu elektronicznej skarbonki można po kliknięciu w link https://tiny.pl/7v7cw.

Dzięki zmianie terminu Finału, mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby się jeszcze przyłączyć do grupy wolontariuszy kwestujących w ramach naszego sztabu. Przedłużyliśmy czas na zgłoszenia wolontariuszy do 4 stycznia 2021. Zapisywać się można, tak jak do tej pory, przez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ oraz w Kujawskim Centrum Kultury.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 19-01-2021
Dziś imieniny
Erwiny, Henryka, Mariusza
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
STACJA METEO INOWROCŁAW: