Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
INOWROCŁAW AKUSTYCZNIE, czyli nowa edycja #BezBiletu
Wtorek,     10 / 11 / 2020

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zaplanowali ucztę muzyczną dla miłośników akustycznych brzmień. Zapowiada się koncertowy listopad u boku takich artystów, jak: Chłopcy z Placu Broni, Mateusz Ziółko, Sebastian Riedel, Szymon Wydra i Carpe Diem oraz Michał „Gęsik” Gęsikowski. Z planowanych na listopad wydarzeń, skorzystać można #BezBiletu w ramach akcji NIE ZA(G)RAŻAMY – STOIMY, CZEKAMY.

Projekt #BezBiletu, który realizowany był wiosną tego roku - obejmował cykl koncertów, które nagrywane na deskach Teatru Miejskiego - można było oglądać bezpłatnie, w postaci transmisji na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury. Organizatorzy powracają do projektu w nowej odsłonie! Tym razem Inowrocław odwiedzą takie gwiazdy, jak: Chłopcy z Placu Broni, Mateusz Ziółko, Sebastian Riedel czy Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Muzyczną niespodzianką projektu będzie inowrocławski artysta – Michał „Gęsik” Gęsikowski.

Projekt #BezBiletu zainauguruje zespół Chłopcy z Placu Broni, którego koncert będzie transmitowany na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury już w najbliższą sobotę o godzinie 19:00. Kalendarz koncertów zaplanowany został na sobotnie wieczory, na godzinę 19:00. Dla osób, które nie zdążą obejrzeć premiery – organizatorzy przygotowali niespodziankę! Każdy koncert, po transmisji będzie dostępny na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury. Partnerem strategicznym wydarzenia #BezBiletu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Co zrobić, aby stać się częścią projektu? Wystarczy śledzić stronę i Facebooka Kujawskiego Centrum Kultury, zasubskrybować kanał KCK na YouTube, oglądać bezpłatnie najbliższe koncerty i dobrze się bawić. Spośród zaproszonych artystów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Usłyszymy największe przeboje i zupełnie nowe kawałki w akustycznej odsłonie. Koncerty na żywo wzbogacone zostaną wywiadami z artystami.

- Projekt #BezBiletu powstał z myślą o tym, aby mimo „lockdownu” działać. Oczywiście - biorąc pod uwagę zdrowie, bezpieczeństwo i wytyczne, ale DZIAŁAĆ i sprawiać, by inowrocławska kultura nie zamarła. Stąd pomysł kontynuacji cyklu koncertów, który - mamy nadzieję - dostarczy widzom choć namiastkę normalności i pozwoli spędzić czas w towarzystwie świetnych artystów. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy w „nieza(G)rażającej kulturze” w tych trudnych czasach – mówi Tomasz Maliszewski – dyrektor Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu.

W obecnej sytuacji Kujawskie Centrum Kultury prowadzi aktywność zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury, co oznacza przeniesienie prowadzonych działań do internetu. W najbliższym czasie KCK planuje uruchomienie wielu projektów online, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Od muzyki, poprzez sztukę, aż po świat humoru i łamigłówek.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 27-11-2020
Dziś imieniny
Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: