Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Zaduszki Jazzowe z Mietkiem Szcześniakiem w Inowrocławiu
Wtorek,     06 / 10 / 2020

Kujawskie Centrum Kultury, Miasto Inowrocław, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. J. Zarębskiego w Inowrocławiu oraz Towarzystwo Muzyczne Pro Arte zapraszają na 6. Zaduszki Jazzowe w Inowrocławiu w towarzystwie wyjątkowego artysty – Mietka Szcześniaka.

28 października 2020 roku, o godzinie 18:30 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu będziemy świadkami koncertu, który poruszy serca nie tylko miłośników jazzu. Wszystko to za sprawą pedagogów Wydziału Jazzowego Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Gości Wydziału Jazzowego, którzy zaprezentują autorskie interpretacje standardów muzyki jazzowej. Gościem specjalnym koncertu 6. Zaduszek Jazzowych będzie Mietek Szcześniak. Wystąpi z trio jazzowym w składzie: Adam Lemańczyk (fortepian), Antoni Olszewski (kontrabas) i Mateusz Krawczyk (perkusja) i usłyszymy znane oraz lubiane hity muzyki rozrywkowej w jazzowych aranżacjach.

Mietek Szcześniak to artysta, którego muzykalność, tembr głosu i repertuar sprawiły, że niezmiennie od wielu lat cieszy się popularnością, a jego muzyka wyznacza trendy kolejnym pokoleniom. Jako wokalista występował na największych scenach i współpracował z największymi gwiazdami m.in. z: Edytą Górniak, Justyną Steczkowską czy Anną Marią Jopek. W swojej muzycznej karierze zdobył Bursztynowego Słowika, był trzykrotnym laureatem Fryderyków i reprezentantem Polski na 44. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Bilety na koncert w cenie 30 zł można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Kilińskiego 16 w Inowrocławiu (tel. 52 357 58 67).

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Wtorek, 20-10-2020
Dziś imieniny
Ireny, Kleopatry, Witalisa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: