Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Miasto przygotowało bazę #InowrocławNaDowóz
Środa,     01 / 04 / 2020

W związku z trwającą epidemią koronawirusa oraz zamkniętymi restauracjami, klubami i barami, Urząd Miasta zachęca do korzystania z listy lokali gastronomicznych #InowrocławNaDowóz, które serwują swoje dania na wynos.

- Chcemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w trudnym dla nas wszystkich czasie. Liczę na to, że mieszkańcy Inowrocławia nadal będą korzystać z bogatej oferty lokali gastronomicznych. Jeżeli ktoś z Państwa prowadzi tego typu działalność i chce się znaleźć w przygotowanym przez nas spisie zachęcam do kontaktu – mówi prezydent Ryszard Brejza.

W bazie są m. in. pizzerie i bary z domowymi daniami. Właściciele lokali proszą o przestrzeganie reguł takich jak płatność kartą czy zachowywanie bezpiecznej odległości od innych podczas odbioru zamówienia.

Lista jest na bieżąco aktualizowana. Właścicieli lokali gastronomicznych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy i podanie w nim podstawowych informacji tj.: nazwa lokalu, godziny otwarcia, numer kontaktowy oraz sposób płatności.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 22-04-2021
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: