Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Galerie:
InowrocLove - Walentynki w mieście
Piątek,     14 / 02 / 2020
Filmy:
InowrocLove – to były wyjątkowe Walentynki!
Poniedziałek,    02 / 03 / 2020
InowrocLove – to były wyjątkowe Walentynki!
Piątek,     14 / 02 / 2020

Już po raz dziewiąty w naszym mieście odbyły się „Walentynki do Nieba”. Zakochani oraz single zgromadzeni na mostku solankowym w wypuścili w niebo setki lampionów szczęścia. Wcześniej dla wszystkich uczestników odbyły się konkursy z nagrodami.

W trakcie wydarzenia wystąpił zespół „Słowiki Konopy” z II Liceum Ogólnokształcącego. Podczas imprezy został rozstrzygnięty konkurs na walentynkowe selfie #inowroclove. Zwycięska para otrzymała voucher na romantyczną kolację do restauracji „Inna Strefa” oraz nagrodzone zdjęcie w dużym formacie.

Kolejnym akcentem Walentynek w Inowrocławiu, był koncert „Kocham Cię” w Teatrze Miejskim.  W miłosny nastrój wprowadziła publiczność grupa LOVE U2, a następnie wystąpiła gwiazda wieczoru, zespół Róże Europy, znany z takich utworów jak „Jedwab” czy  „Stańcie przed lustrami”. Zgromadzona publiczność w sali teatru bawiła się znakomicie. Na przybyłych uczestników koncertu czekały słodkie niespodzianki przygotowane przez Akademię Szkolnictwa „AS” oraz kwiaty od szkoły COSINUS. Podczas koncertu spośród zgromadzonej publiczności została wylosowana osoba, która wygrała voucher na romantyczną kolację do Restauracji Roma.

 Organizatorami Walentynek w mieście było Miasto Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 11-07-2020
Dziś imieniny
Benedykta, Kariny, Olgi
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: