Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Szkolenie z elektromobilności
Piątek,     17 / 01 / 2020
Elektromobilność poznali w praktyce
Piątek,     17 / 01 / 2020

Inowrocław zapisał się na mapie Polski jako lider elektromobilności. Chcąc doskonalić się w tej dziedzinie, przedstawiciele największych firm z Inowrocławia oraz pracownicy jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta i spółek komunalnych wzięli dzisiaj udział w konferencji połączonej ze szkoleniem „Elektromobilność w praktyce”, zorganizowanym w inowrocławskim Ratuszu.

Szkolenie dotyczyło ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, w związku z ustawą z dnia 22 lutego 2018 r., która nakłada liczne obowiązki na jednostki samorządu terytorialnego. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z konsekwencjami nowych przepisów, poznali realne rozwiązania w zakresie planowania infrastruktury i rozwoju flot zeroemisyjnych.

Przypominamy, że jest to drugi cykl szkoleń dla samorządów. W pierwszej edycji Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych przeszkoliło ponad 1100 urzędników i pracowników spółek komunalnych w 23 miastach w całej Polsce.

Na zakończenie szkolenia odbyła się prezentacja pojazdów elektrycznych oraz stacji ładowania. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.   

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Niedziela, 23-02-2020
Dziś imieniny
Damiana, Romana, Romany
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: