Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
WOŚP w Teatrze Miejskim
Niedziela,     12 / 01 / 2020
Filmy:
28. finał WOŚP
Piątek,    24 / 01 / 2020
Wielkie granie w pomaganie w Teatrze Miejskim!
Niedziela,     12 / 01 / 2020

Inowrocław po raz 28. gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyły się główne atrakcje tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dla dziecięcej medycyny zabiegowej zagrali Acoustic Trio, Stara Szkoła czy Perfekcyjne Przeboje z repertuarem zespołu Perfect, a na finał koncertowej części znany inowrocławski zespół DeLuzers. Nie zabrakło także tradycyjnych licytacji dla WOŚP, na które przekazano kilkadziesiąt ciekawych przedmiotów i atrakcji. Jednym z najciekawszych fantów, które można było wylicytować był kultowy Fiat 126 p, który przejechał całą Europę. Zwycięzca licytacji kupił go za 12.100,00 zł. Natomiast za 900,00 zł. została wylicytowana tabliczka z nazwą ulicy Prezydenta Franklina Delano Roosevelta, którą przekazał Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejza, po zmianie ulicy na aleję Ratuszową. 

Oprócz wspomnianych już fantów, można było wylicytować także bilety do kina, wejściówki na zawody żużlowe, vouchery na zabiegi kosmetyczne czy autograf Adama Małysza oraz wiele innych gadżetów WOŚP. Na inowrocławian, którzy pokazali swoje serce czekała pyszna grochówka, wata cukrowa oraz grillowane kiełbaski. Przygotowano również szereg atrakcji dla dzieci i fotobudkę.

Na zakończenie 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Teatrem Miejskim zostało wypuszczone światełko do nieba. W tym roku były to wiązki światła wypuszczone z reflektorów. Już wiemy, że na godzinę 21 Inowrocław zebrał kwotę 87.000,00 zł, lecz to jeszcze nie koniec liczenia. Siema!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 13-08-2020
Dziś imieniny
Elwiry, Hipolita, Radosławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: