Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kup bilet do parkomatu przez aplikację!
Piątek,     02 / 08 / 2019

Do niedawna za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w Inowrocławiu trzeba było wnosić opłatę w wybranym parkomacie lub korzystać z abonamentu parkingowego. Teraz jednak się to zmienia, a kierowcy mogą korzystać również z aplikacji mobilnych, aby opłacić bilet parkingowy.

Żeby korzystać z tego udogodnienia, należy zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym wybraną aplikację: skycash lub moBiLET oraz aktywować w niej swoje konto. Korzystając z tej formy płatności należy umieścić papierowy identyfikator za przednią szybą swojego auta. Dzięki temu kontroler będzie mógł prawidłowo sprawdzić ważność biletu w aplikacji.

Identyfikatory można pobrać ze strony http://www.zrp-inowroclaw.samorzady.pl/kat/id/1566, odebrać bezpłatnie w Zakładzie Robót Publicznych przy ul. Piłsudskiego 15 w pokoju nr 3 w godzinach pracy zakładu lub w Biurze Obsługi Interesantów w Urzędzie Miasta.

Obecnie na terenie Miasta prawie połowa parkomatów ma już możliwość płatności kartą. Liczba parkomatów z możliwością płatności bezgotówkowej będzie dalej rosła. Przypomnijmy także, że dzięki wyżej wspomnianym aplikacjom mobilnym można zakupić bilety komunikacji miejskiej.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 10-12-2019
Dziś imieniny
Danieli, Bohdana, Julii
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: