Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Absolutorium i wotum zaufania dla prezydenta Ryszarda Brejzy
Czwartek,     27 / 06 / 2019

Rada Miejska Inowrocławia udzieliła Prezydentowi Miasta Inowrocławia Ryszardowi Brejzie absolutorium. Zatwierdzono także sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok.

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej Inowrocławia po zapoznaniu się ze sprawozdaniami finansowymi wystąpiła do Rady Miejskiej Inowrocławia o udzielenie Prezydentowi Miasta Inowrocławia absolutorium z tytułu wykonania budżetu Miasta za 2018 rok. Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy pozytywnie zaopiniowała wniosek. Radni większością głosów udzielili Prezydentowi Inowrocławia Ryszardowi Brejzie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok.

- Serdecznie dziękuję w imieniu własnym, pracowników Urzędu Miasta Inowrocławia i wszystkich jednostek organizacyjnych za wynik tego głosowania i za zaufanie. To bardzo miłe, zaszczytne, ale i zobowiązujące – powiedział prezydent Ryszard Brejza.

Radni ocenili dzisiaj również Raport o stanie Miasta Inowrocławia za rok 2018, który obejmuje podsumowanie działalności prezydenta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii czy uchwał Rady Miejskiej Inowrocławia. Po dyskusji nad raportem radni udzielili prezydentowi Ryszardowi Brejzie wotum zaufania.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wtorek, 26-05-2020
Dziś imieniny
Eweliny, Jana, Pawła
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: