Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Wkrótce Inowrocławska Wystawa Gospodarcza
Czwartek,     16 / 05 / 2019

Przypominamy, że 25 i 26 maja w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się Inowrocławska Wystawa Gospodarcza, na której zaprezentują się przedstawiciele różnych branż inowrocławskiego biznesu. Będzie również koncert gwiazdy wieczoru i atrakcje dla dzieci.

W hali przedstawiciele lokalnych firm będą prezentować swoje osiągnięcia oraz ofertę produktową i usługową. Przed halą swoje wyroby zaprezentują twórcy ludowi, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz producenci wyrobów regionalnych. W trakcie trwania wystawy będzie można obejrzeć występy artystyczne i pokazy tematyczne i wziąć udział w konkursie wiedzy o mieście.

Ponadto podczas wystawy, na jednym ze stoisk będzie można odebrać okazjonalny bilet MPK Inowrocław, który będzie uprawniał do darmowych przejazdów komunikacją miejską na wszystkich liniach, które mają przystanek przy hali widowiskowo-sportowej, w dniach trwania Wystawy Gospodarczej. Dodatkowo w niedzielę dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z dmuchańca, który stanie przed halą widowiskowo-sportową.

Wystawa dla odwiedzających będzie czynna w sobotę, w godzinach od 11 do 17, a w niedzielę od godz. 11 do 15.

Informujemy także, że w związku ze śmiercią wokalistki Tercetu Egzotycznego, w ostatnim dniu wystawy – 26 maja, o godz. 16, wystąpi inny, ale równie znany zespół – „2 plus 1”. Usłyszymy przeboje takie jak „Chodź, pomaluj mój świat”, „Czerwone słoneczko” czy „Windą do nieba”. Na koncert grupy w klimatach popowo-rockowych wstęp będzie bezpłatny. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, ograniczona.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Gospodarka odpadami
Wtorek, 22-10-2019
Dziś imieniny
Haliszki, Lody, Przybysława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: