Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Piknik Rodzinny z VOLVO
Czwartek,     16 / 05 / 2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO, który odbędzie się 2 czerwca br. na placu przy ul. Molla i Błażka. Początek imprezy o godz. 16.00, natomiast koncert gwiazdy wieczoru – Urszuli, zaplanowany jest na godz. 19.00.

W tym dniu na rodziny czekać będą niepowtarzalne atrakcje. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zaprezentuje zelektryfikowane autobusy marki VOLVO. Tego dnia odbędzie się również wystawa – „MPK wczoraj i dziś”. Dla tych, którzy nie boją się wysokich lotów, przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję – lot balonem na uwięzi. Dla milusińskich przewidziano mnóstwo atrakcji: dmuchańce, gigantyczne bańki mydlane, animacje z chustą, basen z piłeczkami, warsztaty skręcania balonów, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy oraz eurobungee. Całe rodziny będą mogły spędzić czas podczas wspólnej gry w gigantyczne piłkarzyki oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą ciekawe nagrody. Podczas pikniku nie zabraknie wspólnego grillowania, a dla milusińskich waty cukrowej i popcornu – bezpłatnie i bez limitu. Będzie okazja także do zrobienia sobie zabawnych zdjęć całą rodziną w fotobudce. Na placu, w trakcie pikniku będzie okazja do wspólnych zdjęć z inowrocławską maskotką Wiewiórinką oraz postaciami z bajek – Minionkiem oraz Myszką Minnie. Lot balonem na uwięzi odbędzie się przy sprzyjających warunkach pogodowych, za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Będą one do wygrania w konkursach zarówno przed wydarzeniem (w internecie) jak i w trakcie Pikniku Rodzinnego z Volvo.

- Cieszę się, że dzięki współpracy z firmą Volvo Polska, mieszkańcy nie tylko mogą korzystać na co dzień z nowoczesnego, ekologicznego transportu, ale również wspólnie bawić się podczas Pikniku Rodzinnego, na który razem z firmą Volvo Polska serdecznie zapraszamy. Jestem pewien, że ten dzień będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny, a atrakcje przygotowane na ten dzień zadowolą każdego – mówi prezydent Ryszard Brejza.

- Jesteśmy dumni, że dzięki dostawom naszych autobusów Inowrocław jest pierwszym w Polsce miastem, którego tabor komunikacji miejskiej składa się wyłącznie z pojazdów nisko- i zeroemisyjnych, a mieszkańcy mogą jeździć nowoczesnymi i ekologicznymi autobusami. Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, podczas którego będzie można dokładnie obejrzeć zelektryfikowane autobusy, a w konkursach wygrać gadżety Volvo, w tym modele autobusów, które kursują dziś w mieście - powiedział Marek Gawroński, Wiceprezes Volvo Polska ds. Relacji z Sektorem Publicznym.

Od godz. 18.00 mieszkańcy będą mogli posłuchać inowrocławskiego zespołu DeLuzers. Główną atrakcją przygotowaną dla inowrocławian podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO będzie wyjątkowy koncert gwiazdy. Na scenie o godz. 19.00 wystąpi Urszula z takimi hitami jak „Konik na biegunach”, „Dziś już wiem”, „Rysa w szkle”, czy „Dmuchawce, Latawce, Wiatr”. Po koncercie będzie możliwość wspólnych zdjęć z gwiazdą i odebrania autografu.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/293569388187010/

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 22-10-2019
Dziś imieniny
Haliszki, Lody, Przybysława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: