e Inowrocław Nowi partnerzy i nowe zniżki z Kartą Inowrocławianina

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Nowi partnerzy i nowe zniżki z Kartą Inowrocławianina
Środa,     11 / 07 / 2018

Przedstawiciele trzech kolejnych firm na mocy podpisanego dziś porozumienia, dołączyli do projektu Karty Inowrocławianina. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zniżek w kilkudziesięciu miejscach, w przeróżnych branżach.

Program Karta Inowrocławianina działa od stycznia 2017 r. i cieszy się dużym powodzeniem. Obecnie posługuje się nią niespełna 5400 mieszkańców. Zniżki w jej ramach oferuje już 46 firm i instytucji, w różnych branżach: odzieżowej, gastronomicznej, sportowej, komputerowej, farmaceutycznej czy narzędziowej.

- Bardzo się cieszę, że Karta Inowrocławianina jest projektem, który cały czas się rozwija, a mieszkańców zauważających korzyści z posiadania karty jest coraz więcej. Znów mamy różnorodność usług, wśród nowych partnerów. Inowrocławianie mają pomysły na rozwój swoich firm w mieście i bardzo mnie to cieszy – przyznaje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Od dzisiaj posiadacze Karty Inowrocławianina będą mogli skorzystać z nowych rabatów:

• 15 % zniżki na zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii w „NIKA MEDICA” Weroniki Grzegorczyk (ul. Mikołaja Reja 10 w Inowrocławiu),

• 20 % zniżki na przejazdy meleksem po Parku Solankowym i Inowrocławiu, które oferuje Halina Kijak (bilet przejazdu - Solanki (ok. 40 min) cena za cały bilet 10 zł/os. cena z kartą 8 zł, bilet przejazdu - miasto (ok. 70 min) cena za cały bilet 25 zł/os. cena z kartą 20zł),

• swoje zniżki oferuje również „Salon Audiofon” (ul. Farna 5 w Inowrocławiu):

25 % zniżki na zakup baterii, filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych oraz bezpłatna diagnostyka słuchu, bezpłatne wizyty domowe, bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych i konsultacja audioprotetyczna oraz bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy.

Lista partnerów, którzy wcześniej przystąpili do projektu dostępna jest tutaj.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Środa, 27-01-2021
Dziś imieniny
Anieli, Juliana, Przemysława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
STACJA METEO INOWROCŁAW: