Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Będziemy wspólnie kibicować polskim piłkarzom
Wtorek,     12 / 06 / 2018

Dokładnie za tydzień inowrocławianie będą mogli oglądać wspólnie pierwszy grupowy mecz polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata. Strefę Kibica przygotowuje Miasto, które zaplanowało w niej wiele atrakcji.

We wtorek, 19 czerwca o godz. 15.00 nastąpi wielkie otwarcie Inowrocławskiej Strefy Kibica. Największą atrakcją dla mieszkańców i gości będzie z pewnością transmisja pierwszego meczu reprezentacji Polski, która zmierzy się z Senegalem. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, ale inowrocławianie rozpoczną swoje świętowanie już dwie godziny wcześniej.

- To będzie okazja do wspólnego kibicowania całych rodzin, bo inowrocławianie wcześniej wielokrotnie pokazywali, że potrafią się wspólnie świetnie bawić. Liczymy na zwycięstwo nad Senegalem i wierzę, że zaciśnięte kciuki wszystkich mieszkańców pomogą w odniesieniu wygranej – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

W Strefie Kibica mecz będzie można obejrzeć na dwóch atrakcyjnie umiejscowionych telebimach, ale będą też pokazy i warsztaty dla młodych miłośników piłki nożnej z Mistrzem Świata w Football Freestyle Michałem Rycajem. Jest on trzykrotnym (aktualnym) mistrzem świata, dwukrotnym mistrzem Polski, a także półfinalistą programu „Mam Talent”. W Inowrocławskiej Strefie Kibica przeprowadzi godzinne warsztaty dla młodych amatorów piłki nożnej i zaprezentuje się podczas dwóch bardzo efektownych pokazów w rytm energicznej muzyki.

Zaplanowana jest również strefa sportu i rozrywki, gdzie atrakcje znajdą dla siebie kibice w różnym wieku. Wszyscy będą mogli wykazać się umiejętnościami podczas oddawania strzałów na specjalnie przygotowaną bramkę punktową. Z pewnością wielu kibiców stanie do rywalizacji w wirtualnym futbolu, na specjalnie przygotowanych konsolach, rozsiadając się w wygodnych pufach i grając w FIFA 18.

Na inowrocławian będą czekały również stanowiska z wioślarskimi ergometrami, podłączonymi pod duże telewizory LED, które sprawią, że zdrowa rywalizacja choć na chwilę przeniesie się z boiska na tor wioślarski. Dla wszystkich, którzy będą chcieli wykazać się precyzją i refleksem, a przy tym świetnie się bawić, powstanie „koszykarska karuzela”.

O brak zajęcia dla swoich pociech nie muszą się martwić rodzice najmłodszych. Dzieci będą mogli skorzystać z nadmuchiwanej zjeżdżalni lub wziąć udział w piłkarskich warsztatach plastycznych.

Będzie też piłkarskie koło fortuny, w którym każdy wygrywa (dla dzieci do lat 15), malowanie twarzy na biało-czerwone barwy oraz mnóstwo konkursów dla mieszkańców. Nagrodami będą m.in. atrakcyjne zestawy kibica (szalik, trąbka, materiały promocyjne).

Zaplanowano również konkurs na najlepszą grupę kibiców, w którym do rywalizacji przystąpią reprezentanci inowrocławskich podstawówek, a wielkie grillowanie i zimne napoje będą czekały w strefie gastronomicznej.

Nad dobrą zabawą kibiców czuwać będzie konferansjer wraz z DJ-em, który nie pozwoli zapomnieć inowrocławianom jak brzmią najpopularniejsze piłkarskie przyśpiewki.

Wśród tłumów przechadzać się będą inowrocławskie Wiewiórinki, chętnie pozujące do zdjęć, jak i rozdając upominki dla najmłodszych.

Strefa Kibica w Inowrocławiu zaprasza również mieszkańców na dwa pozostałe mecze grupowe Polaków – 24 czerwca, 20.00 (Polska – Kolumbia) i 28 czerwca, 16.00 (Polska – Japonia). Liczmy również, że nasza reprezentacja będzie grała znacznie dłużej i jej kolejne mecze także będziemy pokazywać w Strefie Kibica.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Sobota, 23-03-2019
Dziś imieniny
Feliksa, Konrada, Zbysławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: