Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Animator Kultury - wnioski do 10 maja
Piątek,     04 / 05 / 2018

Po raz kolejny Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza przyzna nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wnioski można składać do 10 maja.

Nagroda przyznawana jest za aktywną działalność kulturalną. Co roku honorowani są twórcy i działacze kultury. W ubiegłym roku zaszczytnym tytułem Animatora Kultury zostali uhonorowani: Józef Siej, Stowarzyszenie Klubu Kawalerskiego, Roman Kozłowski, Janina SikorskaiAndrzej Dargacz.

- Oferta kulturalna naszego miasta jest bardzo szeroka. To właśnie dzięki animatorom, którzy z ogromnym zaangażowaniem wzbogacają swoimi działaniami życie kulturalne mieszkańców Inowrocławia i przyjezdnych. Jestem dumny, że tylu inowrocławian dba o tę dziedzinę naszego życia. Gorąco zachęcam mieszkańców do składania zgłoszeń
i przedstawienia osiągnięć w tym zakresie – mówi Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Wniosek o nagrodę powinien zawierać: dane osobowe kandydata (lub nazwę podmiotu i jego adres), informacje dotyczące całokształtu dotychczasowej działalności lub osiągnięcia, za które nagroda ma być przyznana oraz uzasadnienie wniosku.

Zgłoszenia należy składać do 10 maja (osobiście lub wysyłając pocztą) w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, z dopiskiem na kopercie „Animator Kultury 2018”.

Nagrody zostaną wręczone podczas obchodzonego w czerwcu dorocznego Dnia Animatora Kultury.

Zasady i tryb przyznania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury określa uchwała nr IX/91/2003 Rady Miejskiej Inowrocławia z 26 maja 2003 r. Bliższe informacje można uzyskać także w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Niedziela, 24-03-2019
Dziś imieniny
Gabrieli, Marka, Seweryna
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: