Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Targi Edukacyjne 2017
Czwartek,     23 / 03 / 2017
Gimnazjaliści na targach
Czwartek,     23 / 03 / 2017

Kilkuset gimnazjalistów wzięło dziś udział w zorganizowanych już po raz piąty przez Miasto Inowrocław Targach Edukacyjnych. W hali na Rąbinie swoją ofertę prezentowały szkoły ponadgimnazjalne z regionu oraz lokalni przedsiębiorcy.

- Targi to promocja dla szkół, ale przede wszystkim ułatwienie dla uczniów, którzy zanim zdecydują, gdzie będą kontynuowali naukę, mają szansę w jednym miejscu zapoznać się z ofertą poszczególnych szkół. W targach biorą udział również pracodawcy – mówił Zastępca Prezydenta Inowrocławia Wojciech Piniewski.

- Nie wiedziałem, że oferta jest taka duża… To świetna okazja, aby sprawdzić co szkoły proponują, jakie mają kierunki, wyposażenie… - to tylko niektóre z wielu opinii gimnazjalistów biorących udział w targach.

Do udziału zaproszono ponad czterdzieści szkół z całego regionu. Nie brakowało ofert liceów ogólnokształcących, ale także propozycji m.in. dla przyszłych kucharzy, specjalistów z branży budowlanej, elektronicznej, chemicznej, kosmetycznej, absolwentów szkół mundurowych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Niedziela, 27-05-2018
Dziś imieniny
Amandy, Jana, Juliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: