Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Wręczenie nagród konkursu " Świeć się z Energą"
Poniedziałek,     06 / 03 / 2017
Nowiutki sprzęt dla najbardziej potrzebujących
Poniedziałek,     06 / 03 / 2017

Osiem najbardziej potrzebujących inowrocławskich rodzin otrzymało dziś sprzęt AGD. To nagroda za zwycięstwo w wojewódzkim etapie konkursu na najpiękniej oświetlone miasto.

Inowrocław otrzymał za wygraną sprzęt wartości 10 tys. zł, który rozdysponowano przy pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wśród najbardziej potrzebujących. Mieszkańcy z zadowoleniem oglądali nowe lodówki czy kuchenki.

Prezydent Ryszard Brejza otrzymał natomiast od przedstawicieli firmy Energa – Kariny Chlebowskiej i Krzysztofa Wysockiego - formalne potwierdzenie tego, co każdy inowrocławianin wie już od dawna: że nasze miasto w okresie świąteczno-noworocznym jest oświetlone najpiękniej.

Przypomnijmy, Inowrocław zgłoszony został do udziału w plebiscycie na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. Dzięki głosom internautów, nasze miasto zwyciężyło w etapie wojewódzkim konkursu.

- Serdecznie dziękuję wszystkim którzy na Inowrocław głosowali. Dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś możemy pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta – podsumował Ryszard Brejza podczas oficjalnego przekazania sprzętu, które odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Inowrocławia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 20-06-2018
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: