Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Już za tydzień warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców
Czwartek,     16 / 02 / 2017

W czwartek 23 lutego w siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Inowrocław odbędzie się szkolenie skierowane do osób myślących o założeniu własnej firmy.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie cechy ma dobry pomysł na biznes, jak stworzyć skuteczny biznesplan oraz jak zarządzać finansami w małej firmie.

Szkolenie poprowadzi Piotr Sylwestrzak – przedsiębiorca działający na rynku od ponad 18 lat, m.in. jako trener oraz doradca z wiedzy biznesowej i zagadnień prawnych, specjalista z zakresu przygotowania i tworzenia biznesplanów.

- Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy myślą o założeniu firmy, zastanawiają się jaka jest różnica między etatem a pracą na własny rachunek. Nowemu przedsiębiorcy potrzebny jest pomysł, entuzjazm, ale również świetny biznesplan i o tym będzie można porozmawiać ze specjalistą – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia Ewa Witkowska.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny a rezerwacji miejsc można dokonać wysyłając zgłoszenie na adres email: . W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Łukaszem Tylkowskim z Urzędu Miasta, tel. 52-35-55-430

Termin i miejsce szkolenia: 23 lutego godz. 9:00-16:00, Siedziba Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania, ul. Królowej Jadwigi 15.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Czwartek, 21-06-2018
Dziś imieniny
Alicji, Alojzego, Rudolfa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: