Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Filmy:
 Jurek Owsiak pozdrawia Inowrocław!
Poniedziałek,    09 / 01 / 2017
Już w niedzielę finał WOŚP w Inowrocławiu
Poniedziałek,     09 / 01 / 2017

Ciekawe koncerty oraz imprezy towarzyszące przygotowano na najbliższą niedzielę. Inowrocław po raz kolejny włącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku pieniądze są zbierane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Na ulicach miasta kwestować będzie w najbliższą niedzielę 220 wolontariuszy. Sztab WOŚP, jak co roku, będzie się znajdował w Teatrze Miejskim, a koncerty będą odbywały się w hali widowiskowo-sportowej.

- Zróbcie wszystko, aby także Inowrocław grał gorąco, przyjaźnie, z uśmiechem, aby wszyscy zapamiętali ten dzień jako przepiękny, słoneczny, pełen przyjaźni i jednoczenia się. Inowrocław gra razem z nami. Pamiętajcie, że to wróci do was już za jakiś czas w postaci sprzętu medycznego. Czyli ta zimowa zbiórka zamienia się później w to, co jest potrzebne do ratowania życia i zdrowia nas samych, nas Polaków. Dziękuję, że cały świat gra z nami, także Inowrocław – mówi Jurek Owsiak w specjalnym nagraniu dla mieszkańców naszego miasta.

Z informacji zamieszczonych na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynika, że do Inowrocławia trafił sprzęt wart ponad 267 tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że wielu mieszkańców leczy się również w innych miastach, gdzie także wykorzystywany jest sprzęt zakupiony za pieniądze z akcji.

Podczas ubiegłorocznego finału Inowrocław ustanowił rekord zbiórki. Zebrana kwota przekroczyła 77 tysięcy zł. Liczymy, że w tym roku do puszek wolontariuszy wpadnie jeszcze więcej pieniędzy.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do uczestnictwa – mówi prezydent Ryszard Brejza, który od 14 lat patronuje finałom WOŚP w Inowrocławiu.

Program XXV finału WOŚP w Inowrocławiu

Hala widowiskowo-sportowa przy al. Niepodległości, godz.16.00-20.00:

- koncerty zespołów MOMENTY ROCK COVER BAND (grają największe hity takich zespołów jak Lady Pank, IRA, Perfect, Myslovitz, Dżem, Breakout, Organek, Wilki i inne) i DUBSKA (grają reggae, dub i ska)

- licytacje gadżetów

- STREFA ROZRYWKI - Active Center Pszczółka (dmuchany zamek, w którym dzieci będą musiały zmierzyć się z przeszkodami i kolorowymi niespodziankami przygotowanymi przez pszczółkę) i WIPE OUT KULE - wielki dmuchany tor przeszkód przeznaczony dla dzieci, młodzieży i dorosłych (8 wirujących kul),

- stoiska wystawiennicze

Dodatkowe imprezy:

9.00 turniej siatkówki (hala widowiskowo-sportowa)

11.00-13.00 Wielkie bieganie (Stadion Miejski)

17.00 recital kabaretowo-muzyczny Jacka Borkowskiego (Salonik Literacko-Artystyczny)

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Wtorek, 22-05-2018
Dziś imieniny
Emila, Neleny, Romy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: