Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Karatecy w ratuszu
Środa,     14 / 02 / 2018

Z trojgiem inowrocławskich karateków spotkali się dziś w ratuszu Prezydent Ryszard Brejza i Zastępca Prezydenta Wojciech Piniewski. Okazją były medale, które zawodnicy przywieźli właśnie z zawodów ogólnopolskiej rangi.

- Osiągnięcia inowrocławskich sportowców niezmiennie budzą radość i zadowolenie, dając jednocześnie powód do wielkiej dumy i satysfakcji z uzyskiwanych sukcesów sportowych – przyznał włodarz podczas spotkania z reprezentantami Inowrocławskiego Klubu Kyokushin.

Podczas niedawnych Mistrzostw Polski Juniorów Karate Kyokushin, które odbyły się w Koszalinie, Aleksandra Witkowska zdobyła złoty medal w kumite juniorek powyżej 60 kg, a Paweł Siwiec - srebro w kumite juniorów do 60 kg.

Z kolei Adam Kubiak w XIV Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Karate Kyokushin, który odbył się we Wrocławiu, zdobył złoty medal w kumite młodzików do 40 kg.

W imieniu Daniela Gorczycy, trenera młodych i utalentowanych sportowców, gratulacje od władz Miasta przyjęła Magdalena Nawrocka, która również trenuje młodzież w Inowrocławskim Klubie Kyokushin.

- Proszę o przyjęcie serdecznych gratulacji i podziękowań za współudział w uzyskanym wyniku. Jestem przekonany, że również wszyscy kibice i sympatycy Inowrocławskiego Klubu Kyokushin przyłączają się do moich gratulacji, podzielając jednocześnie Państwa radość z tego wydarzenia sportowego – czytamy w liście gratulacyjnym Ryszarda Brejzy do szkoleniowca.

Działalność Inowrocławskiego Klubu Kyokushin jest wspierana przez Miasto. W ubiegłym roku otrzymał on na szkolenie młodzieży, zakup sprzętu oraz organizację zajęć w czasie ferii zimowych 22,5 tysiąca złotych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 24-01-2019
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: