Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Kolejny ONKO-Dzień przed nami
Czwartek,     18 / 01 / 2018

Już 3 lutego w Teatrze Miejskim rusza II edycja imprezy profilaktycznej „ONKo-Dzień. WyGraj z Rakiem”. Oprócz bezpłatnych porad i badań, organizatorzy będą zachęcać uczestników do wzięcia udziału w nie lada wyzwaniu. Na koniec wystąpi Kamilla Baar-Kochańska.

Wszystko zacznie się od samego rana - od godz. 10:00, gdy przed Teatrem Miejskim stanie cyfrowy mammobus - panie mogą się zapisywać pod numerami telefonu 42-254-64-10 i 517-544-004.

Odbędzie się akcja "Daj kłaka na raka" pod patronatem Montibello. Każdy, kto chciałaby oddać włosy - proszony jest o rejestrację mailową, podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu na adres:

Włosy zostaną przeznaczone na peruki dla dzieci w trakcie leczenia onkologicznego. Udział w akcji weźmie Katarzyna Budka i Jej salony Image oraz Fryzjerska Budka. Każda Pani, która odda "kłaka" dostanie od Montibello eliksir regenerujący wartości 99 zł.

Jak w zeszłym roku - odbędą się bezpłatne konsultacje z onkologami, dietetykiem, kosmetologiem, księdzem, specjalistami od opatrunków, plastrów antyodleżynowych, psychoonkologami, pielęgniarkami z oddziału Paliatywnego oraz Diagnostyki i Leczenia Bólu z Inowrocławia.

Odbędzie się również spotkanie z Fundacją OnkoCafe z Alicją Sekret, która przeżyła swojego raka - dziś pomaga innym.

Atrakcją dnia będzie wystawa Sławomira Rykla – fotografa, który umarł w wyniku choroby nowotworowej. Jego prace będą licytowane przez Aleksandrę Brejzę, a dochód zostanie przeznaczony na specjalistyczne antyodleżynowe opatrunki.

Zakończeniem dnia będzie koncert z bardzo nietypowym biletem wstępu - będzie to charytatywne Pidżama Party. Wystąpi znana aktorka Kamilla Baar i zagra główną rolę w spektaklu "Ginczanka, Żar-Ptak". Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki do odebrania w Kujawskim Centrum Kultury (dostępne od 24 stycznia) oraz pidżama - w takim samym rozmiarze, co dający. Pidżamy zostaną rozdane potrzebującym pacjentom na oddziale paliatywnym oraz w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie „Nowa Para Butów” przy współpracy z Miastem Inowrocław i Kujawskim Centrum Kultury.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 23-01-2019
Dziś imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: