Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Roczny Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Piątek,     20 / 09 / 2019

Prezydent Miasta Inowrocławia zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego (wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) do zgłaszania swoich uwag, opinii  i wniosków do projektu rocznego programu współpracy Miasta Inowrocławia z organizacjami pozarządowymi w 2020 r.

Projekt programu został opracowany zgodnie z wymogami ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Program współpracy z organizacjami pozarządowymi jest najważniejszym dokumentem regulującym współpracę sektora pozarządowego z Miastem Inowrocław.

Konsultacje przeprowadza Karol Legumina, Pełnomocnik ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, w terminie od 23 września do 6 października br. włącznie. Uwagi można kierować pocztą elektroniczną na adres:  lub pocztą tradycyjną w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konsultacje programu współpracy” na adres Urzędu Miasta wypełniając formularz konsultacyjny.

Projekt uchwały Rady Miejskiej Inowrocławia w sprawie rocznego programu współpracy Miasta Inowrocławia z organizacjami pozarządowymi w 2020 r. oraz formularz konsultacyjny stanowią załączniki do niniejszej wiadomości. Wszelkich informacji dotyczących konsultacji udziela Karol Legumina pod nr tel. 52 3555 299 lub drogą mailową

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 29-01-2020
Dziś imieniny
Franciszka, Konstancji, Salomei
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: