Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Budowa drogi dojazdowej do budynku przedszkola przy ul. Wojska Polskiego 13A oraz ciągu pieszo-rowerowego łączącego ulice: Szarych Szeregów i Wojska Polskiego
Piątek,     30 / 12 / 2016

Urząd Miasta Inowrocławia przygotowuje dokumentację projektową dla zadania pn. "Budowa drogi dojazdowej do budynku przedszkola przy ul. Wojska Polskiego 13A oraz ciągu pieszo-rowerowego łączącego ulice: Szarych Szeregów i Wojska Polskiego w Inowrocławiu".

Projekt obejmuje budowę ciągu pieszo-rowerowego łączącego ulice Wojska Polskiego i Szarych Szeregów (chodnik o nawierzchni z kostki betonowej i ścieżka rowerowa o nawierzchni bitumicznej) oraz drogi dojazdowej wraz z miejscami postojowymi do Przedszkola nr 20 "Kujawskie Dzieci" przy ul. Wojska Polskiego 13A (o nawierzchni z kostki betonowej).

Mieszkańców i podmioty zainteresowane realizacją ww. inwestycji zapraszamy do przesyłania swoich uwag i wniosków do zaproponowanej koncepcji na adres: w terminie do 9 stycznia 2017 r.

Otrzymane propozycje zostaną przekazane projektantowi do przeanalizowania.

W załączniku projekt zagospodarowania terenu wraz z planem orientacyjnym. Z projektem można się zapoznać także w Wydziale Inwestycji, Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 33, pokój nr 47, w godzinach pracy Urzędu (7.30 - 15.30).

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 26-02-2020
Dziś imieniny
Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: