Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Przebudowa ul. Staropoznańskiej na odciniu od przejazdu kolejowego do ul. R. Dmowskiego i ul. Budowlanej, dla których są opracowywane projekty przebudowy.
Czwartek,     21 / 07 / 2016

Urząd Miasta Inowrocławia przygotowuje dokumentację projektową dla zadania pn. Przebudowa ul. Staropoznańska na odcinku od przejazdu kolejowego do ul. Romana Dmowskiego oraz przebudowa ul. Budowlanej

Dla ulicy Staropoznańskiej przewiduje się przebudowę na odcinku od strefy przejazdu kolejowego do wysokosci parkingu w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Zostanie skorygowany przebieg jezdi, wprowadzony chodnik po stronie zachodniej, przebudowane zjazdy oraz dostosowanie do nowej geometrii położenie kratek ściekowych.

Ulica Budowlana zostanie przebudowana kompleksowo na odcinku ok. 700 m od ul. Stanisława Przybyszewskiego do końca przebiegu w rejonie ciągu pieszo-rowerowego łączącego ul. Budowlaną z ul. 59 Pułku Piechoty. Roboty obejmą przebudowę nawierzchni jezdni, budowę chodnika, ścieżki rowerowej, zjazdów, kanalizacji deszczowej, odcinka kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenia.

Mieszkańców i podmioty zainteresowane realizacją ww. inwestycji zapraszamy do przesyłania swoich uwag i wniosków do zaproponowanej koncepcji na adres: w terminie do 18 sierpnia 2016 r.

Otrzymane propozycje zostaną przekazane projektantowi do przeanalizowania.

W załączeniu zostaje przedstawiony plan zagospodarowania terenu dla ulic Staropoznańskiej i Budowlanej, dla których są opracowywane projekty przebudowy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 26-02-2020
Dziś imieniny
Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: