Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Przebudowa ulicy Kolejowej
Wtorek,     03 / 04 / 2018

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, trwają prace na przebudowywanej ulicy. Roboty mają zostać zakończone w tym półroczu.

Stan na 6 czerwca 2018

Roboty zakończone. 

Stan na 30 maja

Roboty podstawowe wykonane, budowa zgłoszona do odbioru.

Stan na 23 maja 2018

Roboty brukarskie poza lokalnymi szczegółami wykonane, ułożono nawierzchnię bitumiczną na ciągu podstawowym. Pozostają roboty na poboczach, zieleńcach i drobne wykończenia.

Stan na 9 maja 2018

Ułożono kolektor deszczowy. Ustawiono krawężnik większość krawężników, ułożona nawierzchnia na chodnikach i zjazdach, pozostaje do wykonania niewielki zakres wykończeniowy. Ułożona została podbudowa z kruszywa w podstawowym zakresie.

Stan na 25 kwietnia 2018

Ustawiono krawężnik i obrzeże po dwóch stronach ulicy z wyjątkiem ostatnich 15 metrów, ułożono chodnik wraz ze zjazdami. Wykonano roboty ziemne na jezdni, nawieziono warstwę gruzu niesortowanego na ulepszenie podłoża.

Stan na 18 kwietnia 2018

Ułożono kolektor deszczowy. Ustawiono krawężnik i obrzeże po stronie prawej, ułożono chodnik wraz ze zjazdami. Ułożono większość krawężników po lewej stronie. Wykonane są roboty ziemne na zjazdach i jezdni.

Stan na 11 kwietnia 2018

Ułożono kolektor deszczowy. Ustawiono krawężnik i obrzeże po stronie prawej, ułożono chodnik wraz ze zjazdami. Rozpoczęto wykopy pod ustawienie krawężnika z lewej strony ulicy. Na odcinku objętym robotami występują utrudnienia w ruchu.

O gruntowną modernizację ulicy o gruntowo-tłuczniowej nawierzchni apelowali od dłuższego czasu mieszkańcy podczas corocznych spotkań z Prezydentem Miasta.

- Podzielałem ich opinię i gdy tylko było to możliwe, ogłosiliśmy przetarg na przebudowę tej ulicy. Co istotne, będzie ona miała kanalizację deszczową, bo dotąd woda spływała na okoliczne grunty – mówi Prezydent Ryszard Brejza.

Przebudowa już trwa, mimo niesprzyjającej pogody. Ułożony został kolektor deszczowy oraz rozebrano nawierzchnię starego chodnika. Rozpoczęto też roboty ziemne pod ułożenie krawężników.

W związku z prowadzonymi robotami, które mają zostać zakończone do 31 maja, na ulicy występują utrudnienia w ruchu, za co serdecznie przepraszamy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Sobota, 23-03-2019
Dziś imieniny
Feliksa, Konrada, Zbysławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: