Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Solankowy Koszmar już 25 sierpnia
Piątek,     10 / 08 / 2018

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Squad Inowrocław organizują już czwartą edycję biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów pod nazwą ,,Solankowy Koszmar”, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Wyciskanie siódmych potów odbędzie się 25 sierpnia r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu. To zawody skierowane do osób lubiących naprawdę ekstremalne przeżycia.

Nie będzie łatwo - na trasie biegu traficie na kilkadziesiąt przeszkód, których pokonanie wymaga sprawności, skoczności oraz siły mięśni i charakteru. Imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży Kids i Junior na dystansach 1, 2 i 5 km oraz Festiwal Słowian i Wikingów „Krucza Bryła Soli“.

Rejestracja trwa na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub zapisy.sts-timing.pl. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową.

Zachęcamy także do zapoznania się z regulaminem Solankowego Koszmaru, który umieszczony jest na stronie imprezy. - Zapisz się - my zrównamy Cię z ziemią – obiecują organizatorzy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-05-2019
Dziś imieniny
Jana, Moniki, Wiktora
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: