Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Koncert Wolności
Czwartek,     19 / 09 / 2019
Głos wolności z inowrocławskiego Rynku
Czwartek,     19 / 09 / 2019

Wczoraj wieczorem na inowrocławskim rynku odbył się niezwykły Koncert Wolności. Pod hasłem #KochamiRozumiem zagrały dla zgromadzonych gości kultowe zespoły, których piosenki towarzyszą tysiącom Polaków od wielu lat. Fani mieli okazję usłyszeć na żywo piosenki w wykonaniu zespołów: Kobranocka, Sztywny Pal Azji oraz Golden Life. Imprezę dla przybyłych fanów rocka wolności poprowadził Krzysztof Skiba.

Finałowym punktem programu było wspólne zaśpiewanie piosenki „Kocham wolność”. Zgromadzeni na Rynku wykonawcy, mieszkańcy i licznie przybyli z całej Polski goście zaśpiewali znaną chyba wszystkim piosenkę zespołu Chłopcy z Placu Broni. Inowrocławski Rynek wypełniły piękne słowa piosenki „Wolność kocham i rozumiem wolności oddać nie umiem...”

Koncert Wolności został zorganizowany na zakończenie Forum Polskich Samorządów Miasto 2030.in, które tego dnia odbyło się w Inowrocławiu. Była to dla wielu samorządowców z całego kraju okazja nie tylko do wzięcia udziału w debatach i warsztatach poświęconych rozwojowi polskich miast w oparciu o ochronę środowiska naturalnego oraz klimatu, ale także do spotkań z naukowcami, ekspertami czy przedsiębiorcami.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Środa, 27-05-2020
Dziś imieniny
Amandy, Jana, Juliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: