Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Od poniedziałku pojedziemy objazdem
Środa,     14 / 08 / 2019

Od poniedziałku 19 sierpnia br. w rejonie skrzyżowania ul. Miechowickiej z ul. Szymborską wystąpią utrudnienia w ruchu. Kierowcy będą poruszać się wyznaczonym objazdem, ponieważ ten odcinek drogi będzie nieprzejezdny.

Drogowcy poprowadzą objazd ul. Szymborską, ul. Górniczą, ul. Poznańską, ul. Nową (na której występuje ograniczenie wysokości do 3,8 m) lub ul. Przybyszewskiego, do ul. Szymborskiej.

Autobusy kursujące na tym odcinku również będą poruszać się inaczej.  

Przystanki nr: 83 Szymborska-Gronowa, 84 Szymborska-Chrobrego, 85 i 86 Szymborska-Miechowicka, 251 Miechowicka-Działki oraz 252 Miechowicka-Szpital  zostają zamknięte do odwołania.

Kursy linii nr 12 będą przebiegać przez ul. Wielkopolską w kierunku Mątew. Wykonywane będą objazdem od przystanku nr 35 Poznańska-Szpital przez ul. Nową (przystanek tymczasowy) do przystanku nr 89 Szymborska-Transportowca następnie zgodnie z rozkładem jazdy.

 Linia nr 12 w kierunku ul Łokietka będzie jechać przez ul. Wielkopolską od przystanku nr 90 Szymborska-Transportowca 2 przez ul. Nową do przystanku nr 48 Poznańska-Nowa, następnie do przystanku nr 49 Poznańska-Szpital, dalej zgodnie z rozkładem jazdy.

Kursy linii nr 4 w kierunku Mątew wykonywane będą objazdem od przystanku nr 81 Szymborska-Górnicza przez ulice Górniczą, Poznańską, Nową do przystanku nr 89 Szymborska-Transportowca, następnie zgodnie z rozkładem jazdy. Autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej.

Linia nr 4 w kierunku dworca PKP pojedzie objazdem od przystanku nr 90 Szymborska-Transportowca 2 przez ulice Nową, Poznańską, Górniczą do przystanku  nr 82 Szymborska- Batorego, następnie zgodnie z rozkładem jazdy. Autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej.

­­­­

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-01-2020
Dziś imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: