Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Koncert online zespołu IMMORTAL ONION
Środa,     04 / 11 / 2020

Muzycznym wydarzeniem projektu „Cały ten jazz” będzie koncert online młodego, utalentowanego zespołu IMMORTAL ONION. Trio pochodzące z Trójmiasta, zostało założone w 2016 roku, a na swoim koncie ma wydanie dwóch płyt: Ocelot of Salvation, premierowo zaprezentowana na festiwalu Warsaw Summer Jazz Days i XD [Experience Design], która ukazała się w marcu tego roku.

Zespół w składzie: Ziemowit Klimek na kontrabasie i gitarze basowej, Tomir Śpiołek na fortepianie i perkusista Wojtek Warmijak są otwarci na łączenie brzmień. Jak sami przyznają, inspirację czerpią z progresywnego metalu, muzyki filmowej i jazzu. Podczas tegorocznej jesiennej trasy koncertowej zespół wystąpił m.in. na Jazz Jantar Festiwal w Gdańsku, Komeda Jazz Festiwal w Słupsku i z kilkoma koncertami w Niemczech. 

Koncert zespołu będzie można obejrzeć na stronie internetowej biblioteki, Facebooku i kanale You Tube w dniach 9-15 listopada.

 
Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu „Cały ten jazz” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 27-11-2020
Dziś imieniny
Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: