Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Pomoc dla sprzedawców kwiatów
Poniedziałek,     02 / 11 / 2020

Prezydent Miasta Inowrocławia podjął decyzję o anulowaniu opłaty za zajęcie miejsca dla sprzedawców kwiatów i zniczy. Postanowienie jest odpowiedzią na kolejne obostrzenia rządu, które zostały ogłoszone w ubiegły piątek – zakaz wstępu na cmentarze.

- W ten sposób chcemy pomóc wszystkim sprzedawcom, którzy nie tylko nie mieli szansy na zarobek 1 listopada, ale zostali narażeni na duże straty finansowe, spowodowane zaleganiem zakupionego wcześniej towaru, takiego jak żywe kwiaty – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Wnioski w tej sprawie należy składać w tym tygodniu. Więcej informacji udzielają pracownicy Wydziału Dróg i Transportu, pod numerem tel.: 52 53 55 476.

Ponadto zgodnie z informacją przekazaną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przedsiębiorcy, którzy posiadają co najmniej 50 niesprzedanych chryzantem doniczkowych, które są w fazie pełnej dojrzałości, mogą ubiegać się o ich odkupienie przez w/w Agencję. Aby skorzystać ze wsparcia przedsiębiorca musi wypełnić wniosek, w którym należy podać m.in. liczbę niesprzedanych chryzantem oraz miejsce ich przechowywania. Dokument należy złożyć do 6 listopada br. w siedzibie ARiMR (ul. Toruńska 25, Inowrocław). Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 52 356 85 65. Szczegółowe zasady udzielenia pomocy znajdują się  [TUTAJ].

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 27-11-2020
Dziś imieniny
Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: