e Inowrocław Rocznica istnienia Domu Artysty

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
I rocznica Domu Artysty
Czwartek,     06 / 08 / 2020
Rocznica istnienia Domu Artysty
Czwartek,     06 / 08 / 2020

W Domu Artysty działającym przy ulicy Solankowej odbyła się uroczystość z okazji pierwszej rocznicy istnienia stowarzyszenia. Wernisaż wystawy, koncert w wykonaniu Izabeli i Anity Kality, poczęstunek kujawski czy tort urodzinowy to tylko niektóre atrakcje, które czekały na zaproszonych gości.

 

Podczas uroczystości na ręce Ilony Gawrońskiej, prezesa stowarzyszenia Dom Artysty, goście składali życzenia i gratulacje. W imieniu Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy życzenia złożyła naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, Adriana Herrmann: „Z przyjemnością przekazuje słowa uznania Pani oraz pozostałym członkom stowarzyszenia za zaangażowanie we wzbogacenie życia kulturalnego naszego miasta. W dniu jubileuszu życzę Pani wielu sukcesów w realizacji planowanych zamierzeń, poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów i wiele energii w krzewieniu kultury wśród naszej lokalnej społeczności, a w życiu osobistym satysfakcji i spełnienia marzeń.”

Urodzinowa wystawa składa się z prac przygotowanych m.in. przez członków stowarzyszania i środowisko inowrocławskich artystów. Nie zabrakło atrakcji dla milusińskich.

Dom Artysty znajdujący się przy ulicy Solankowej 3/4 w Inowrocławiu prowadzony przez Panią Ilonę Gawrońską został otwarty w sierpniu ubiegłego roku. W Domu Artysty można podziwiać wystawy i brać udział w różnych przedsięwzięciach. W ostatnim czasie stowarzyszenie przy wsparciu Miasta Inowrocławia, zorganizowało akcję pod nazwą „Malarski Inowrocław”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 26-09-2020
Dziś imieniny
Cypriana, Justyny, Łucji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: