Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
XXVI sesja Rady Miejskiej Inowrocławia
Środa,     15 / 07 / 2020

W trybie zdalnym odbyła się XXVI sesja Rady Miejskiej Inowrocławia, w trakcie której rozpatrywano m.in. projekt uchwały wprowadzający zmiany do budżetu Miasta Inowrocławia na 2020 rok oraz zmianę Statutu Miasta Inowrocławia.

Podczas zdalnej sesji z inicjatywy Przewodniczącego Rady Miejskiej Inowrocławia Tomasza Marcinkowskiego, podjęto uchwałę o zmianie Statutu Miasta Inowrocławia. Ma to na celu usprawnienie pracy Rady Miejskiej Inowrocławia i jej komisji przez elektroniczne zawiadamianie o ich posiedzeniach, a także elektroniczne przekazywanie projektów uchwał i innych materiałów będących przedmiotem ich prac.

W związku ze zmianami prawnymi wprowadzonymi przez rząd, Miasto Inowrocław jest zobowiązane do dostosowania przepisów lokalnych do narzuconych zasad gospodarowania odpadami komunalnymi – powinny być one wprowadzone od 1 września br. Ze względów formalnych projekty uchwał w tych sprawach nie były dziś przedmiotem obrad. Będą one rozpatrywane w dniu jutrzejszym, po przedstawieniu radnym dodatkowych informacji.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Poniedziałek, 10-08-2020
Dziś imieniny
Bianki, Borysa, Wawrzyńca
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: