Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Po raz 8 radni zmierzą się z mieszkańcami na murawie stadionu
Poniedziałek,     29 / 06 / 2020

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na Piłkarski Festyn Rodzinny, który odbędzie się 26 lipca 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

Festyn obfitować będzie w wiele atrakcji związanych z tematyką piłkarską, o które zadba organizator tj. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. OSiR zaprasza na turniej bubble football, pokazy freestyle football, piłkarskiego darta oraz inne gry i zabawy powiązane z piłką nożną.

W ramach festynu o godz. 16.00 rozegrany zostanie mecz piłkarski, w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. W ubiegłym roku to Mieszkańcy naszego Miasta byli lepsi i pokonali ekipę Radnych, Polityków i Urzedników, wygrywając 5:2.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą osoby zgłaszające się indywidualnie oraz wyznaczone przez kluby osiedlowe i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczne zapisy do drużyn przyjmowane będą do 20 lipca 2020 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, pokój 226, tel. 52 3555 355, e-mail: . Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w Piłkarskim Festynie Rodzinnym i dopingowania w meczu obu drużynom przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczonej liczbie osób oraz obowiązkowej dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.

Szczegółowe informacje na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz pod nr telefonu:  52 3555 355.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Niedziela, 12-07-2020
Dziś imieniny
Brunona, Jana, Wery
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: