Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Węgiel, Kwiatkowski, Markowska, Gadowski, Zalewski i Zawiałow w Inowrocławiu, czyli INOWROCŁAW 654
Czwartek,     25 / 06 / 2020

Rusza projekt Kujawskiego Centrum Kultury i Miasta Inowrocławia - AKCJA (RE)GENERACJA. Co kryje się pod tym hasłem? Jakie niespodzianki przygotowane zostały dla spragnionych kultury? 

Nowe wydarzenia, które będzie można śledzić i co najważniejsze – brać w nich udział! Muzyka, sztuka, teatr pod wspólnym mianownikiem kultury odradzają się, jak Feniks z popiołów pod nowym, mocnym hasłem AKCJA (RE)GENERACJA. Co w ramach #akcjaregeneracja na najbliższe dwa miesiące? 

Mocnym, tegorocznym koncertowym akcentem będzie inicjatywa pod nazwą INOWROCŁAW 654, która – choć realizowana w nieco innym charakterze niż dotychczas – pozostawi równie ogromne wrażenie. INOWROCŁAW 654 to 6 znanych polskich artystów, 5 dobrych koncertów i 4 różne pokolenia, czyli krótko rzecz ujmując - muzyka dla każdego! 

Koncerty z cyklu INOWROCŁAW 654 zainauguruje młoda, utalentowana artystka, która podbiła nie tylko Polskę, ale także całą Europę – Roksana Węgiel. Już 17 lipca zobaczymy ją na scenie Teatru Letniego w Inowrocławiu. W tym samym dniu będzie można spotkać się z artystką na autorskim spotkaniu w Teatrze Miejskim. 

Z kolei 1 sierpnia Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zapraszają do Teatru Letniego na koncert Patrycji Markowskiej, z którą gościnnie wystąpi wokalista legendarnego zespołu IRA – Artur Gadowski.  

Kolejnym koncertem w ramach INOWROCŁAW 654 będzie koncert Dawida Kwiatkowskiego, który określany jest mianem polskiego Justina Biebera. Organizatorzy zaplanowali koncert na 14 sierpnia. W dniu koncertu, w Teatrze Miejskim, będzie można uczestniczyć w spotkaniu autorskim z wokalistą. 

28 sierpnia na deskach Teatru Letniego zobaczymy polskiego piosenkarza balansującego pomiędzy gatunkami pop i rock, multiinstrumentalistę, kompozytora i autora tekstów – Krzysztofa Zalewskiego. 

Projekt INOWROCŁAW 654 będzie zamykać artystka, odkrycie roku 2018 – Daria Zawiałow, która swoimi kolejnymi odsłonami zachwyca widzów. Koncert Darii Zawiałow to koncert przeniesiony z 28 marca 2020 roku. 

Wszystkie koncerty w ramach AKCJA (RE)GENERACJA i projektu INOWROCŁAW 654 odbędą się w Teatrze Letnim o godzinie 19:00 z zachowaniem odpowiednich wytycznych i szczególnych środków ostrożności. 

Bilety w cenie 75 zł na każdy z koncertów można zakupić elektronicznie na stronie www.kckino.pl lub w sekretariacie Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu przy ulicy Kilińskiego 16. Organizatorzy przewidują również karnety na wszystkie wydarzenia łącznie w cenie 250 zł za sztukę. Ponadto istnieje opcja zakupu tzw. biletu VIP na koncert Roksany Węgiel lub Dawida Kwiatkowskiego. Bilet VIP w cenie 130 zł uprawnia do uczestnictwa w koncercie jednego z wyżej wspomnianych artystów w połączeniu z udziałem w spotkaniu autorskim. 

W ramach projektu AKCJA (RE)GENERACJA, na najbliższe miesiące przygotowano inicjatywę pod nazwą Inowrocławskie Lato Muzyczne w ramach, której w Muszli Koncertowej w Solankach, odbędzie się aż…11 koncertów! „Miasto w czasach zarazy” to kolejna propozycja, w której chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnym kursie literackim. Ponadto już niebawem poinformujemy o szczegółach takich projektów, jak: „Znajdź Nosela” czy „Aktywne Lato”, które będą organizowane wspólnie z Radiem ZET w miesiącu sierpniu. 

Szczegóły odnośnie wydarzeń realizowanych w ramach #akcjeregeneracja i #inowrocław654 można śledzić na wydarzeniach na Facebooku dedykowanych specjalnie dla poszczególnych projektów.

Link do wydarzenia - "Koncert Roksany Węgiel w Inowrocławiu" 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Niedziela, 12-07-2020
Dziś imieniny
Brunona, Jana, Wery
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: