Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Animator Kultury – nabór zgłoszeń
Środa,     29 / 04 / 2020

Do 10 maja br., można składać wnioski o przyznanie przez Prezydenta Inowrocławia nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Zgłoszenie powinno zawierać: dane osobowe kandydata (lub nazwę podmiotu i jego adres) do nagrody, informacje dotyczące dotychczasowej działalności lub osiągnięcia, za które nagroda ma być przyznana oraz uzasadnienie zgłoszenia, a także klauzulę RODO (do pobrania Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Inowrocławia - http://bip.inowroclaw.pl/?cid=72797&bip_id=9867).

Wnioskodawcą mogą być m.in. instytucje kultury, związki lub stowarzyszenia kulturalne oraz przedstawiciele środowiska twórczego. Nagroda może być przyznana również z inicjatywy prezydenta. 

Wnioski można składać do skrzynki podawczej znajdującej się w budynku Ratusza w godzinach od 7.30 do 15.30 lub wysłać pocztą na adres al. Ratuszowa 36 z dopiskiem na kopercie „Animator Kultury 2020”.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami, uroczysta gala wręczenia nagród w tym roku nie odbędzie się. Uhonorowanie Animatorów Kultury i wręczenie nagród zostanie przeprowadzone w innej formie, o czym poinformujemy w późniejszym terminie.

W minionych latach zaszczytnym tytułem Animatora Kultury zostali uhonorowani m.in.: Maria Juraszek, Leonard Franciszek Berendt, Stowarzyszenie Klubu Kawalerskiego w Szymborzu, Roman Kozłowski, Janina Sikorska, Tomasz Sibora, Mariusz Michałowski, Małgorzata Herrmann – Amonowicz  i Andrzej Dargacz.

Zasady i tryb przyznania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości
artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury określa uchwała nr IX/91/2003 Rady
Miejskiej Inowrocławia z 26 maja 2003 r. (http://arch.bip.bydgoszcz.uw.gov.pl/index.php?option=com_journal&Itemid=76&rok=2003&nr=118). Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia, pod numerem telefonu 52-35-55-343.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Niedziela, 31-05-2020
Dziś imieniny
Anieli, Feliksa, Kamili
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: