Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Galerie:
Gospodarka odpadami - rozmowy z zarządcami
Czwartek,     06 / 02 / 2020
Rozmowy z zarządcami o projekcie nowego regulaminu
Czwartek,     06 / 02 / 2020

Wczoraj w Ratuszu odbyło się spotkanie z zarządcami nieruchomości wielolokalowych. Ze strony Miasta Inowrocławia w spotkaniu uczestniczyli: prezydent Ryszard Brejza, zastępca prezydenta Ewa Witkowska, radca prawny Bartosz Rakoczy oraz pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Inowrocławia.

Pierwsza część spotkania miała charakter wizyty studyjnej i odbyła się na terenie Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych przy ul. Bagiennej w Inowrocławiu, gdzie prezes PGKiM Krzysztof Kuźmiński przybliżył funkcjonowanie systemu zagospodarowania odpadami komunalnymi.

- #EKOInowrocław to nasz wspólny cel. W związku ze zmianami ustawy wprowadzonej przez rząd, kontynuujemy przygotowania do wprowadzenia nowych zasad odbioru i segregacji odpadów w mieście, konsultując je między innymi z zarządcami nieruchomości wielolokalowych – mówiła zastępca prezydenta Ewa Witkowska.

Następnie w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie, podczas którego dyskutowano o zmianach w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz omawiano dwa projekty uchwał: pierwsza uchwała w sprawie szczegółowego sposobu świadczenia usług odbioru odpadów komunalnych, druga w sprawie przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Inowrocławia. Podczas dyskusji zarządcy mieli możliwość wniesienia swoich uwag, które zostaną rozważone i przeanalizowane w kolejnych etapach prac.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 10-07-2020
Dziś imieniny
Filipa, Sylwany, Witalisa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: