Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
FLAMENCO & ROCK w Teatrze Miejskim
Czwartek,     30 / 01 / 2020

Jedyne w Polsce widowiskowe połączenie nastrojowych, polskich ballad rockowych i energetycznego flamenco zapewni Witek Łukaszewski z zespołem. Taniec, śpiew oraz instrumenty - wszystko to w iście koncertowym, widowiskowym wydaniu!

Muzyczno-taneczne bezpłatne show zaplanowane na 20 lutego, na godzinę 19:00 w Teatrze Miejskim, zachwyci najbardziej wymagających widzów. Porywającą interakcją z publicznością zespół przybliży atmosferę tablao flamenco i piwnicy artystycznej, czyli El Mariachi i Marek Grechuta w jednym.

Witek Łukaszewski – wokalista, showman i lider zespołu jest prekursorem gatunku flamenco & rock w Polsce. Trzykrotnie został wybrany najlepszym gitarzystą flamenco, pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Festiwalu Flamenco, tworzył i nagrywał z największymi gwiazdami m.in.: Marylą Rodowicz czy członkami zespołu Dżem i Budka Suflera. 20 lutego podczas „Karnawałowego zawrotu głowy” zobaczymy nie tylko Witka Łukaszewskiego, ale jego cały zespół w składzie: Sambor Dudziński (wokal, instrumenty, saksofon, duduk), Mariusz „Bobek” Bobkowski (perkusja) oraz Angelita - jedna z najlepszych tancerek flamenco dodatkowa grająca na instrumentach perkusyjnych.

Piękne polskie ballady, poczucie humoru i taniec flamenco? Czemu nie! Kto przyjdzie - ten z pewnością nie pożałuje, a w sercu i w duszy porywające rytmy poczuje! 

Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można odbierać w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16 od 13 lutego. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 27-02-2020
Dziś imieniny
Gagrieli, Liwii, Leonarda
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: