Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
InowrocLOVE – Walentynki w mieście
Środa,     29 / 01 / 2020

W święto zakochanych inowrocławianie będą mogli wziąć udział w kolejnej edycji „Walentynek do Nieba”, a później wybrać się na koncert „Kobranocki”.

O godzinie 16.30 na mostku w Parku Solankowym rozpocznie się impreza walentynkowa. W programie przewidziane są konkursy z nagrodami, zarówno dla par jak i singli. Nie zabraknie występów wokalnych. Zostanie również rozstrzygnięty konkurs na walentynkowe selfie #inowroclove. Szczegóły konkursu dostępne są na facebooku Młodzieżowej Rady Miejskiej Inowrocławia.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wypuszczenie lampionów miłości z mostku solankowego. Lampiony będą tradycyjnie wydawane bezpłatnie zakochanym. Ich liczba będzie ograniczona. Można przynieść również swój własny lampion miłości.

Tego samego dnia o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim odbędzie się koncert „Kocham Cię” w wykonaniu Kobranocki. Jako support zagra lokalny zespół LOVE U2. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury przy ul. Kilińskiego 16. Będzie można je również wygrać w konkursie na profilu facebookowym Miasta Inowrocławia oraz podczas „Walentynek do Nieba”.

Organizatorami Walentynek w mieście jest Miasto Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 11-07-2020
Dziś imieniny
Benedykta, Kariny, Olgi
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: