Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Przebojowa Zima w Inowrocławiu z Radiem ZET
Czwartek,     09 / 01 / 2020

Przebojowa Zima zagości w mieście. Nie potrzeba śniegu i ujemnych temperatur dla dobrej zabawy, która specjalnie dla mieszkańców Inowrocławia została przygotowana na drugi tydzień zimowych ferii.

Od 3 lutego na inowrocławskim Rynku odbywać się będzie Przebojowa Zima w Mieście z Radiem ZET. To idealna propozycja dla tych, którzy nie wyjeżdżają w góry, ale chcą bawić się jak inni na stoku. Zimowe atrakcje specjalnie ze stoku zostaną przeniesione do Inowrocławia. Główną atrakcją będzie lodowisko na Rynku, a także górka do Snow Tubingu – będzie to rewelacyjna zabawa dla całych rodzin. W centrum miasta zostanie ustawiony specjalny tor do biegówek z materiału pozwalającego testować narty biegowe w każdych warunkach. Ale to nie koniec atrakcji. Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił na nartach – będzie do tego doskonała okazja podczas zimowych ferii wraz z darmową wypożyczalnią nart. Maluchy będą mogły wraz z rodzicami pod okiem instruktora spróbować jazdy na desce do snowboardu. Już nie trzeba jechać w góry by zarazić pasją najmłodszych!

- Czegoś podobnego jeszcze w Inowrocławiu nie mieliśmy i to na Rynku. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Inowrocławia – tych najmłodszych, jak i tych starszych, do wspólnej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół podczas Przebojowej Zimy w Mieście. To doskonała okazja do zmierzenia się ze sportami zimowymi – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Punktem kulminacyjnym zimowych ferii w Inowrocławiu będzie sobotnie Disco Lodowisko. Uczestnicy będą bawić się przy największych przebojach Radia ZET z Marcinem Wojciechowskim - prowadzącym Radia ZET. Na płycie Rynku pojawi się także wóz transmisyjny Radia ZET z mini studiem radiowym, dzięki czemu bawiących się w Inowrocławiu będzie można usłyszeć w całej Polsce.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Sobota, 19-09-2020
Dziś imieniny
Januarego, Konstancji, Leopolda
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: