Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
XVI kadencja Młodzieżowej Rady dobiegła końca
Poniedziałek,     28 / 10 / 2019

XVI kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej Inowrocławia dobiegła końca. Podczas ostatniej sesji, młodzi radni podsumowali swoją kadencję. Powołali również Miejską Komisję Wyborczą, która w najbliższych dniach rozpocznie prace nad wyborami w szkołach do XVII kadencji.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Inowrocławia odbędą się w szkołach 27 listopada br. Specjalnie do tego powołana komisja przeprowadzi spotkania informacyjne i przekaże uczniom, czym jest Młodzieżowa Rada Miejska oraz jakie są jej cele, a także zachęci do kandydowania. Przypomnijmy, że kandydować może każdy uczeń szkoły średniej, uczący się i mieszkający w Inowrocławiu. Chętne osoby mogą zgłaszać się do opiekuna samorządu szkolnego, który udzieli szczegółowych informacji.

Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia została powołana w 2003 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Na swoim koncie mają wiele inicjatyw, m.in. utworzenie Skate Parku, Ogrodów Papieskich czy park street workoutu. Młodzi radni organizują również takie wydarzenia jak Festiwal Młodych, Walentynki Do Nieba, Dzień Kundelka czy Debaty Oksfordzkie.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Niedziela, 31-05-2020
Dziś imieniny
Anieli, Feliksa, Kamili
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: