Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kto głosuje, ten się liczy!
Galerie:
Nowe obiekty handlowe
Środa,     23 / 10 / 2019
Niebawem otwarcie dwóch nowych obiektów handlowych
Środa,     23 / 10 / 2019

Już niebawem mieszkańcy osiedla Mątwy oraz osiedla Piastowskiego będą mogli cieszyć się z dwóch nowych obiektów handlowych.

Przypomnijmy, że Miasto 17 listopada 2016 r. sprzedało tereny przy ul. Poznańskiej 350 i Jana Karola Maćkowskiego o łącznej powierzchni 0,2184 ha, firmie JP Development z Kolna za 751 tys. zł. Przy ul. Poznańskiej, gdzie jakiś czas temu były garaże oraz stara, zaniedbana kamienica, już z daleka widać piękny, nowy budynek sklepu „Biedronka” oraz jego szyld. To długo wyczekiwana przez mieszkańców Mątew inwestycja. Inwestor wybudował również parking, w planie jest także remont chodnika wzdłuż ul. Maćkowskiego – na odcinku od Staropoznańskiej do ul. Poznańskiej. Ponadto trwa przetarg na oświetlenie wydzierżawionych przez miasto garaży w pobliżu terenu inwestycji.

- Zgodnie z obietnicą, już niebawem mieszkańcy Mątew będą mogli cieszyć się z pierwszego w sumie, tak dużego marketu na tym osiedlu – mówi prezydent Ryszard Brejza.

W okolicy Św. Ducha podziwiać już można drugi obiekt handlowy, znajdujący się pomiędzy ul. Jacewską a ul. Św. Ducha, w pobliżu istniejącego marketu „Lidl”. Jest to jednokondygnacyjny budynek, w którym inwestor planuje otworzyć 5-6 lokali handlowych. W tym miejscu również powstał duży parking, więc klienci nie będą musieli obawiać się, gdzie zostawić swoje auto, przyjeżdżając na zakupy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 02-07-2020
Dziś imieniny
Kariny, Serafiny, Urbana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: