Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Odlotowa WiewiórINKA – nowa kampania promocyjna
Czwartek,     01 / 08 / 2019

Nasza maskotka - WiewiórINKA – wyruszy w sierpniu w kolejną podróż. Jej celem ponownie będzie promocja Inowrocławia. O urokach miasta maskotka będzie opowiadać na lotniskach.

- Nasza odlotowa maskotka, lubiana nie tylko przez dzieci, jeździ po całym kraju i promuje uzdrowisko. To wyjątkowa forma promocji. WiewiórINKA przyciąga wzrok podobnie, jak Inowrocław. Turyści słyszą o naszym mieście i chętnie tu wracają – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Akcja „Odlotowa WiewiórINKA” jest kontynuacją przygód maskotki Inowrocławia, która podróżuje po Polsce i zaprzyjaźnia się z podróżnymi, zapraszając do odwiedzenia miasta.
W ramach kampanii promocyjnej planowane są krótkie animacje, zdjęcia z pasażerami przylatującymi i wylatującymi. Ponadto WiewiórINKA w swojej wyjątkowej walizce będzie miała ulotki w 2 językach – polskim i angielskim, a także drobne gadżety promocyjne. 

- Z propozycją współpracy wystąpiliśmy do kilku lotnisk w Polsce. Na ten moment otrzymaliśmy potwierdzenie od Portu Lotniczego w Bydgoszczy im. Ignacego Jana Paderewskiego i Portu Lotniczego w Gdańsku im. Lecha Wałęsy. Aktualnie prowadzimy rozmowy również z Portem Lotniczym Poznań Ławica oraz Portem Lotniczym Warszawa-Modlin – mówi Adriana Herrmann, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia. 

Weekend 9-11 sierpnia będzie dla WiewiórINKI bardzo intensywnym czasem. W piątek maskotka będzie zabawiać pasażerów Portu Lotniczego w Bydgoszczy i zapraszać do odwiedzenia Inowrocławia. Natomiast 10 sierpnia wyruszy do Gdańska, aby na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy promować uroki uzdrowiska. Korzystając z okazji, w niedzielę 11 sierpnia maskotka odwiedzi w Gdańsku okolice plaży w Brzeźnie. 

Jeżeli pozostałe porty wyrażą wolę współpracy, WiewiórINKA będzie podróżowała w kolejne sierpniowe weekendy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, w ramach obchodów 100-lecia niepodległości, WiewiórINKA promowała Inowrocław w 100 polskich miastach.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 10-12-2019
Dziś imieniny
Danieli, Bohdana, Julii
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: