Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Remonty w inowrocławskich placówkach oświaty
Wtorek,     02 / 07 / 2019

Niedawno rozpoczęły się wakacje. Dzieci odpoczywają od zajęć lekcyjnych, a w budynkach miejskich placówek oświatowych tradycyjnie rozpoczynają się prace remontowe. Miasto przeznaczy na ten cel ponad 1,5 miliona złotych.

Do najważniejszych inwestycji należą m. in. prace w Szkole Podstawowej Integracyjnej, gdzie za kwotę 70 tys. zł zostanie wyremontowana szatnia. W Szkole Podstawowej nr 2 Miasto wyremontuje trzy sale lekcyjne i łazienki pracowników oraz wymieni hydranty. Koszt inwestycji wyniesie 102 tys. zł. Podobnie w Szkole Podstawowej nr 4 – tam wyremontowane będą sale lekcyjne i łazienki, za 90 tys. zł. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 po wakacjach również korzystać będą m.in. z odświeżonych łazienek. W Szkole Podstawowej nr 8 za kwotę 364 tys. zł w czterech salach lekcyjnych przeprowadzone zostaną prace remontowe wraz z wymianą instalacji elektrycznej, a także wyremontowane będą korytarze i klatki schodowe na I piętrze. Miasto wyremontuje także łazienki oraz wymieni oświetlenie na korytarzach w Szkole Podstawowej nr 5 - koszt inwestycji to 160 tys. zł. Remont drugiego piętra, w tym klas i korytarza w Szkole Podstawowej nr 11 wyniesie 300 tys. zł.

W Przedszkolu „Stokrotka” za kwotę 100 tys. zł Miasto przeprowadzi remont łazienek oraz wymieni całą instalację wodno-kanalizacyjną. Za kwotę 80 tys. zł przeprowadzony zostanie kapitalny remont kuchni oraz zmywalni w Przedszkolu nr 2. W filii przy ul. Skłodowskiej Przedszkola nr 14 zostanie przeprowadzony remont holu na kwotę 18 tys. zł, a w filii przy ul. Jacewskiej za 20 tys. zł Miasto wyremontuje łazienki dziecięce. Nowe okna przeciwpożarowe zamontowane zostaną w filii przy ul. Poznańskiej. Koszt inwestycji to 30 tys. zł.

Dzięki przeprowadzonym pracom, uczniowie i przedszkolaki oraz pracownicy inowrocławskiej oświaty rozpoczną nowy rok szkolny w estetycznych budynkach.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wtorek, 26-05-2020
Dziś imieniny
Eweliny, Jana, Pawła
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: