Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Czwartek,     09 / 05 / 2019

W związku z obchodami 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, Miasto przygotowało dla mieszkańców i gości naszego miasta wystawę. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 11 maja w Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W najbliższą sobotę, o godz. 16, podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich, obchodzonych w całym kraju, w Inowrocławiu nastąpi otwarcie wystawy w pergoli w Parku Solankowym. Na wernisażu pojawi się również WiewiórINKA z upominkami dla uczestników.

Plansze, znajdujące się pod kolorowymi parasolkami, będą nawiązywały do licznych inwestycji zrealizowanych w mieście ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej. Ta część wystawy będzie połączona z fotograficznym kalendarzem imprez, tak aby inowrocławianie i turyści mogli „Zaplanować sobie Inowrocław” w nadchodzących miesiącach, aż do końca roku.

Oprócz tego w Dni Otwarte Funduszy Europejskich, Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje 50 % zniżkę dla osób korzystających z Inowrocławskiej Termy w dniach 10 i 11 maja w godz. 10.00 – 18.00. Trwający Piastowski Festiwal Biegowy będzie także świetną okazją do odwiedzenia Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków – obiekt będzie dostępny w godz. 8.30 – 15.00.

Natomiast Pijalnia Wód-Palmiarnia „Inowrocławianka” w atrakcyjnych cenach, przygotowała specjalne desery: „Europejski zachwyt” i „Europejski smak”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 19-09-2019
Dziś imieniny
Januarego, Konstancji, Leopolda
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: