Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Szukamy najładniejszych ogródków i balkonów w Inowrocławiu
Czwartek,     11 / 04 / 2019

Po raz kolejny w ramach kampanii „Zielony Inowrocław” ruszyły trzy konkursy na: najładniej zagospodarowany balkon, najładniej zagospodarowany ogródek przydomowy oraz najładniej zagospodarowany ogródek na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Konkursy te, to nie tylko okazja do pochwalenia się własnym zielonym zakątkiem. To również sposób promowania wśród mieszkańców aktywności w tworzeniu nowego wizerunku najbliższego otoczenia oraz podnoszenie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Inowrocławia.

Komisja oceniająca zgłoszone do konkursu balkony i ogródki będzie się kierowała następującymi kryteriami: kompozycją, estetyką, oryginalnością i pomysłowością nasadzeń, utrzymaniem i ogólnym wyglądem oraz różnorodnością roślin. W konkursie można wygrać cenne nagrody! Za pierwsze miejsce – bon podarunkowy o wartości 1000 zł, za drugie - bon podarunkowy o wartości 700 zł, a za trzecie - bon podarunkowy o wartości 500 zł.

Warunkiem uczestnictwa jest pisemne zgłoszenie udziału w konkursie, złożone w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, 88-100 Inowrocław lub na adres e-mail: w terminie do dnia 31 lipca 2019 r. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Inowrocławia, przy al. Henryka Sienkiewicza 1, pok. 21 lub pobrać ze strony internetowej www.inowroclaw.pl (zakładka Zielony Inowrocław). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30 września 2019 r.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 22-10-2019
Dziś imieniny
Haliszki, Lody, Przybysława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: