Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Inowrocławska Wystawa Gospodarcza już niebawem
Wtorek,     09 / 04 / 2019

Ostatni weekend maja w Inowrocławiu upłynie pod znakiem przedsiębiorczości. W hali widowiskowo-sportowej po raz kolejny swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorcy z Inowrocławia i okolic. Gwiazdą tegorocznej Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej będzie Tercet Egzotyczny. Tradycyjnie przyznane zostaną nagrody za „Najlepszy produkt roku” i „5 na start”.

XXIII edycja Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej odbędzie się 25 i 26 maja w hali widowiskowo-sportowej. Przedstawiciele lokalnych firm będą prezentować swoje osiągnięcia oraz ofertę produktową i usługową.

Na ok. 400 m2 powierzchni przedsiębiorcy przygotują stoiska, a przed halą swoje wyroby zaprezentują twórcy ludowi, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz producenci wyrobów regionalnych. W trakcie trwania wystawy będzie można obejrzeć występy artystyczne i pokazy tematyczne i wziąć udział w konkursie wiedzy o mieście. Wystawa dla odwiedzających będzie czynna w sobotę, w godzinach od 11 do 17, a w niedzielę od godz. 11 do 15.

Tradycyjnie, Wystawie Gospodarczej będą towarzyszyły dwa konkursy dla przedsiębiorców - „Najlepszy Produkt Roku” oraz „5 na start”. W pierwszym konkursie nagrodą jest 10 tys. zł dla najbardziej wyróżniającego się produktu lub usługi. Natomiast 5 tys. zł może wygrać firma, która działa na rynku maksymalnie 3 lata i chciałaby nagrodę przeznaczyć na kampanię marketingową w celu swojego dalszego rozwoju.

Ponadto podczas wystawy, na jednym ze stoisk będzie można odebrać okazjonalny bilet MPK Inowrocław, który będzie uprawniał do darmowych przejazdów komunikacją miejską na wszystkich liniach, które mają przystanek przy hali widowiskowo-sportowej, w dniach trwania Wystawy Gospodarczej.

W ostatnim dniu wystawy – 26 maja, o godz. 16, wystąpi legenda polskiej muzyki rozrywkowej – Tercet Egzotyczny. Na koncert grupy w klimatach latynoamerykańskich wstęp będzie bezpłatny. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, ograniczona.

Zgłoszenia

Chęć udziału firmy w Wystawie Gospodarczej należy zgłosić do 30 kwietnia br. Koszt udziału w wystawie: 1m2 stoiska = 60,00 zł netto, podstawowe stoisko 6m2 = 360,00 zł netto. Hala będzie dostępna dla wystawców, którzy będą przygotowywać swoje stoiska od piątku, od godz. 15:00.

Zgłoszenia w konkursach „Najlepszy Produkt Roku” i „5 na start” przyjmowane są również do 30 kwietnia br.

Formularze zgłoszeniowe dla przedsiębiorców, regulamin wystawy i konkursów oraz inne dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.inwestuj.inowroclaw.pl oraz www.inowroclaw.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Gospodarka odpadami
Wtorek, 22-10-2019
Dziś imieniny
Haliszki, Lody, Przybysława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: