Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Czy pamiętasz? ITALO DISCO - mamy do wygrania 4 wejściówki!
Wtorek,     05 / 02 / 2019

Już 24 lutego nowy spektakl Nicoli Palladiniego "Czy pamietasz? ITALO DISCO, czyli muzyczna podróż spaghetti dance". A już dziś mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są właśnie 4 wejściówki na ten wspaniały spektakl. Wystarczy na naszym profilu facebookowym "Miasto Inowrocław" pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Z czym kojarzą Ci się lata 80. w Polsce? Najciekawsze odpowiedzi oczywiście nagrodzimy wejściówkami na spektakl. Konkurs trwa do 14 lutego br. Następnego dnia ogłosimy zwycięzców.

Polacy uwielbiali ITALO DISCO i do dziś z nostalgią wspominają czasy, gdy w marmurkowych jeansach z Pewexu słuchali na kaseciaku Kasprzak Sabriny. Jej „Boys” zna do dziś każdy, a i inne dyskotekowe przeboje lat 80-tych: „Gloria”, „Dolce Vita”, „I like Chopin”, „Tora Tora”, „Everlasting Love” czy nieśmiertelne „Ci sara’”, „Sempre Sempre” lub „Felicita” duetu Al Bano i Rominy Power cieszą się niesłabnącą popularnością.

Nicola Palladini zabierze Was tym razem w MUZYCZNĄ PODRÓŻ SPAGHETTI DANCE przez lata schyłku PRL, gdzie szczytem marzeń był Fiat 126p, a w soboty Krystyna Loska w duecie z Janem Suzinem prowadzili Koncert Życzeń.

REGULAMIN

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 22-04-2019
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: