Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Syberia oczami aktorki i pisarza
Środa,     05 / 12 / 2018

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie autorskie, na którym goście: aktorka i podróżniczka - Monika Mariotti oraz podróżnik i pisarz - Arun Milcarz opowiedzą o swoich przygodach na Syberii w tym m.in. o mieszkających tam szamanach.

Ona - na Syberię pojechała sama, bo w wieku 18 lat obiecała sobie, że kiedyś zobaczy Jezioro Bajkał, stepy i nauczy się śpiewu gardłowego. On – po prostu - zapragnął dowiedzieć się, jak tam na wschodzie, rzeczy mają się naprawdę.

Kilka lat później natknęli się na siebie na ulicach Warszawy. Okazało się, że ich osobne historie połączył Bair Rinczinow – mieszkający 6 tysięcy kilometrów stąd, buriacki szaman. W jaki sposób? O tym dowiedzą się wszyscy ci, którzy przyjdą na spotkanie autorskie 13 grudnia o godz. 18.00 w Saloniku Literacko-Artystycznym (ul. Kilińskiego 16).

Bezpłatne wejściówki na spotkanie można odbierać od 6 grudnia br. w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16). Liczba miejsc ograniczona!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wtorek, 26-05-2020
Dziś imieniny
Eweliny, Jana, Pawła
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: