Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Dni Inowrocławia w zupełnie nowym wymiarze
Środa,     05 / 05 / 2021

Już niebawem DNI INOWROCŁAWIA. W tym roku wydarzenie świętujemy przez 10 dni! W nowej odsłonie i zaskakującej formie, bez względu na wiek i dla każdego, a przede wszystkim pod nową nazwą - INO POP Festiwal. Poniżej przedstawiamy program wydarzenia.

4 czerwca 

Zespół BIG CYC wystąpi na inowrocławskiej scenie w ramach festiwalu INO POP. Koncert „Z partyjnym pozdrowieniem 30 lat później” jest nawiązaniem do pierwszej, a jednocześnie najbardziej znanej płyty BIG CYC’a.

To na niej właśnie znajdują się tak nieśmiertelne kawałki: "Berlin zachodni", "Babcia klozetowa" czy "Skin". A już 4 czerwca o godzinie 19:00 BIG CYC zagra swoje największe przeboje na scenie inowrocławskiego Teatru Letniego.

Bilet zwykły dostępny jest w cenie 40 zł, a bilety grupowe (od 3 osób) w cenie 30zł/szt. Wszystkie bilety można zakupić TUTAJ, w Kujawskim Centrum Kultury i Informacji Turystyczno-Kulturalnej.

5 czerwca

Ballada czerwcowa to występ zespołów o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej. Koncert będzie podróżą muzyczną w krainę poezji śpiewanej, folku i innych zaskakujących stylów muzycznych. Spotkanie z tego rodzaju kulturą muzyczną zasieje w odbiorcach wewnętrzny spokój i dobrą energię.

Gwiazdą wieczoru będzie duet bratersko-siostrzany – Kwiat Jabłoni. Na scenie Teatru Letniego wystąpią też: Wolna Grupa Bukowina i Bez Jacka. Impreza odbędzie się 5 czerwca, o godzinie 18:00. w ramach INO POP Festiwal.

Bilety do nabycia w cenie 60 zł oraz grupy w cenie 50 zł/szt. (przy zamówieniu minimum 3 szt. biletów) dostępne są TUTAJ.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Niedziela, 20-06-2021
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: